Gmina Fair Play

SKWIERZYNA - GMINA FAIR PLAY

Gmina Skwierzyna wzięła udział w X edycji konkursu, do którego zgłosiły się 72 samorządy z całej Polski. Ostatecznie Kapituła Konkursu wyłoniła naszą gminę, która spełniła wymagania konkursu i przeszła pozytywnie procedurę weryfikacyjną uzyskując tym samym tytuł i certyfikat „Gmina Fair Play” - Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji.

BEZPIECZNA LOKALIZACJA I PROFESJONALNA OBSŁUGA

W konkursie „Gmina Fair Play” wskazywane są polskim i zagranicznym firmom gminy, w których mogą inwestować bez obaw, a inwestorzy obsługiwani są w przyjaznej atmosferze przez merytorycznie przygotowanych pracowników, na których pomoc i doradztwo mogą liczyć i których etyka nie jest kwestionowana. Z tym wszystkim spotkacie się w Gminie Skwierzyna.

PRZYJEDŹ, ZOSTAŃ I ZAKOCHAJ SIĘ W SKWIERZYNIE

W konkursie „Gmina Fair Play” premiowane są gminy, które dbając o interesy społeczności lokalnych stwarzają na swym terenie możliwie najlepsze warunki dla rozwoju działalności gospodarczej i inwestycyjnej, dbają o rozwój infrastruktury, stosują rozwiązania przyjazne środowisku, inwestują w podniesienie komfortu życia osób niepełnosprawnych oraz podnoszą standardy obsługi przedsiębiorców i mieszkańców. Taka jest właśnie Gmina Skwierzyna.

ORGANIZATORZY

Konkurs organizowany jest przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym a afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Projekt prowadzony jest pod patronatem Marszałków oraz Wojewodów.