PODZIĘKOWANIA

15.02.2018

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyłączyli się do realizowanej przez nasze Liceum akcji charytatywnej „Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę”.

Dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się zebrać 4.500,00 zł, które zostaną przekazane organizacji humanitarnej UNICEF Polska z przeznaczeniem  na zapewnienie syryjskim  dzieciom ciepłych ubrań, koców oraz leków. Nawet najmniejszy datek przyczynia się do ochrony życia i zdrowia najmłodszych mieszkańców Syrii, gdzie wojna domowa trwa już 7 lat.

Słowa wdzięczności kierujemy do dyrektora skwierzyńskiego Ośrodka Kultury p. Macieja Zawidzkiego za udostępnienie sali widowiskowej ,dzięki czemu inscenizacja "Serenady" Sławomira Mrożka w wykonaniu naszych uczniów zyskała wyjątkową oprawę.

„Trzeba sobie wzajemnie pomagać -to naturalne prawo” - powiedział Jean de La Fontaine . Dziękujemy Państwu  za wrażliwość i serce. Ofiarowana pomoc jest dowodem współczucia i solidarności. Bez Państwa pomocy nasze zamysły i zamierzenia nie byłyby możliwe do realizacji.

Koordynator projektu, Dyrektor i cała społeczność LO im. Ireny Sendler