PRZETARG NA BUDOWĘ UL. CEGLANA GÓRA OGŁOSZONY!

18.11.2022

 

Do 1 grudnia 2022 roku do godz. 10:00 wykonawcy mogą składać oferty w przetargu nieograniczonym na budowę drogi gminnej – ul. Ceglana Góra w Skwierzynie.

Zakres prac obejmuje między innymi: roboty ziemne, budowę nawierzchni jezdni i chodników,  budowę skrzyżowań, przebudowę i budowę poboczy i zjazdów, wymianę istniejącego i ustawienie nowego oznakowania, budowę oświetlenia ulicznego, rekultywację terenów zielonych, itp. Nawierzchnie będą wykonane z kostki typu polbruk (eko i pełna). W sumie to prawie 2 km nowej drogi wraz z chodnikami i niezbędną infrastrukturą.

Termin jaki wykonawca będzie miał na realizację inwestycji to 14 miesięcy od dnia podpisania umowy, jednak nie dłużej niż do 29.02.2024 r.    

Inwestycja jest długo wyczekiwaną przez mieszkańców, a jej realizacja pozwoli na lepsze skomunikowanie tego obszaru miasta tj. ulic Ceglana Góra, Roosevelta, Przemysłowa, Poznańska.

Gmina Skwierzyna na realizację tej inwestycji pozyskała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.