POWIATOWE ŚWIĘTO POLICJI

28.07.2017

Festyn dla dzieci, uroczysta Msza Święta w intencji policjantów i pracowników Policji oraz ich rodzin i Uroczysty Apel w Komendzie Powiatowej Policji w Międzyrzeczu - tak uczcili swoje święto policjanci.

Główną częścią uroczystości był apel na placu Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu, w którym brali udział: Komendant Wojewódzki Policji, władze administracyjne i samorządowe z terenu powiatu międzyrzeckiego, przedstawiciele służb, kadra kierownicza oraz policjanci i pracownicy Policji.

- Z okazji Powiatowego Święta Policji proszę przyjąć serdeczne życzenia oraz słowa uznania dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Policji za trud włożony w niełatwą i pełną poświęcenia pracę na rzecz lokalnej społeczności. Tym samym chciałbym wyrazić w imieniu mieszkańców Skwierzyny naszą wdzięczność za zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm podczas pełnienia służby - zwrócił się z życzeniami do Komendanta Powiatowego Policji - mł. insp. Pawła Rynkiewicza Burmistrz Skwierzyny - Lesław Hołownia wręczając list gratulacyjny.