SZTAB WOŚP W SKWIERZYNIE ZAREJESTROWANY - RUSZAMY Z REKRUTACJĄ

23.11.2021

W Skwierzynie ruszyły przygotowania do organizacji 30. Jubileuszowego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2022 r. Podczas tego finału gramy dla okulistyki dziecięcej- „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Chcemy widzieć świat wyraźnie i kolorowo ‼‼‼‼ Obecnie Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie uzyskał zgodę Fundacji na przeprowadzenie zbiórki w naszej gminie. Podczas tego finału sztab zmienił swój numer, jest to teraz- Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie #4006 a Szefem Sztabu jest dyr Skwierzyńskiego Ośrodka Kultury- Maciej Zawidzki.

Przyznana liczba wolontariuszy wynosi 90 osób oraz 50 puszek stacjonarnych, które będą rozlokowane jak w latach poprzednich w siedzibach lokalnych firm. Zachęcamy punkty usługowe do współpracy z naszym sztabem i wsparcia tak szczytnego celu.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do współpracy, które chciałby zostać wolontariuszami podczas 30. Finału w Skwierzynie. Formularz zgłoszeniowy w formie skanu wraz ze zdjęciem (minimalne rozmiary 600 x 800 pikseli) należy przesyłać na adres e-mail: sokatskwierzyna [dot] pl lub dostarczyć do siedziby sztabu od poniedziałku- piątku w godz. 07:00-15:00.

Wolontariusze podczas zbiórki zostaną zabezpieczeni w środki ochrony osobistej przez Fundację WOŚP. W przypadku organizacji zbiórki zachęcamy i rekomendujemy, aby osobą niepełnoletnim towarzyszył rodzic/opiekun prawny.

Podczas wydarzeń organizowanych podczas 30. Finału WOŚP w Skwierzynie tak jak w roku ubiegłym do czego szczególnie będziemy zachęcać będzie możliwość płatności kartą.

W związku z powyższym zwracamy się również do Państwa z prośbą o przekazanie fantów i gadżetów, które zostaną zlicytowane podczas 30.

Finału WOŚP w Skwierzynie. Dzięki tym przedmiotom będziemy mogli razem zagrać dla dzieci.

Mamy ogromną nadzieję, że w naszej gminie jak i w poprzednich latach nie zabraknie ludzi o wielkim sercu, co wielokrotnie mieszkańcy udowadniali podczas Finałów odbywających się w naszej Gminie Skwierzyna.

Bardzo liczymy na Państwa pomoc i dobre chęci, bo przecież „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”.

 

Siedziba Sztabu: Skwierzyński Ośrodek Kultury, tel.: 95 717-00-59

Szef Sztabu - Maciej Zawidzki: 502-578-183, Rekrutacja wolontariuszy - Monika Śniowska- 607-752-286 Ksenia Kireńko - 663-707-380 Jolanta Dębicka – 607-767-303

e-mail: sokatskwierzyna [dot] pl

SIE MA

Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie #4006

Linki do pobrania:

https://www.sok.skwierzyna.pl/index.php/aktualnosci/news/437-mamy-to-sztab-wosp-sok-w-skwierzynie-oficjalnie-zarejestrowany