KOSULTACJE SPOŁECZNE - PROGRAM KOMPLEKSOWEGO WSPARCIA DLA RODZIN ,,ZA ŻYCIEM”

26.06.2017

3 lipca 2017 r. w Akademii im. Jakuba z Paradyża, ul. F. Chopina 52, Budynek 5 w Gorzowie Wielkopolskim, w godz. od 10:30 do 16:10 odbędzie się regionalna konferencja dotycząca konsultacji społecznych zmian w ustawach wdrażających Program kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem", której organizatorami są Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Caritas Polska.

Konsultacje skierowane są zarówno do przedstawicieli organizacji zajmujących się kwestiami wychowawczymi, socjalnymi, niepełnosprawnością, jak również do wszystkich zainteresowanych.

Program „Za życiem” ruszył w styczniu br. Jego celem jest wsparcie osób niepełnosprawnych i ich rodzin, począwszy od zapewnienia dostępu do wszechstronnej opieki nad kobietą w okresie ciąży, w tym powikłanej, porodu i połogu oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Osoby  zainteresowane udziałem w konferencji regionalnej proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: konsultacjeplusatcaritas [dot] org [dot] pl  lub wypełnienie formularza przez stronę:  http://zazyciem.mrpips.gov.pl/konferencje/gorzow

W trakcie konferencji organizatorzy zapewniają bezpłatna opiekę nad dziećmi do lat 18.

Termin zgłoszeń upływa 26 czerwca 2017 r. o godzinie 14:00


Do pobrania:

- Formularz zgłoszeniowy
- Program Konferencji