UZDOLNIENI UCZNIOWIE ZE SZKÓŁ GMINY SKWIERZYNA ODEBRALI GRATULACJE I NAGRODY OD BURMISTRZA SKWIERZYNY

22.06.2017

W dniu 21 czerwca 2017 r. w siedzibie Urzędu Gminy Burmistrz Skwierzyny Lesław Hołownia  i Przewodnicząca Rady Miejskiej w Skwierzynie Zofia Zawłocka, spotkali się z najlepszymi w roku szkolnym 2016/2017 absolwentami szkół gminnych, którzy zostali nagrodzeni za bardzo dobre wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia w olimpiadach przedmiotowych.  W uroczystości udział wzięli także Dyrektor Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Skwierzynie Anna Bielewicz- Dubiec oraz Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. Stanisława Lema w Skwierzynie Grzegorz Mrowicki. Spotkanie z prymusami na zakończenie roku szkolnego to już coroczna tradycja. Dyplomy gratulacyjne oraz nagrody książkowe odebrało z rąk Burmistrza Skwierzyny oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej 16 wyróżniających się uczniów:

 Absolwenci – prymusi – Gimnazjum im. Władysława  Jagiełły w Skwierzynie:  
1.    Emilia Bielewicz- Dubiec
2.    Natalia Konieczna
3.    Julia Brylska
4.    Rafał Boniek
5.    Paulina Strzyżewska
6.    Weronika Kownacka
7.    Miłosz Mocarski
8.    Martyna Krysiak
9.    Klaudia Twardosz
10.    Nikola Łuczak
11.    Katarzyna Spichalska
12.    Daria Wiśniewska
13.    Karolina Marek
14.    Natasza Dubiec
15.    Dominik  Juraszek

 Absolwenci – prymusi –  Zespołu Szkół Technicznych im. Stanisława Lema w Skwierzynie:
1.    Michał Sznurowski

Wszystkim wyróżnionym absolwentom gratulujemy uzyskania bardzo dobrych wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu.
Nauczycielom, wychowawcom i dyrektorom dziękujemy za aktywną pracę i sukcesy osiągnięte przez uczniów w roku szkolnym 2016/2017.