ZESPÓŁ TANECZNY NEW DANCE FAMILY WCIĄŻ NA FALI SUKCESÓW

18.06.2021

Zespół Taneczny NEW DANCE FAMILY nie poddaje się i pomimo wielu trudności i ograniczeń związanych z pandemią ciężko trenuje przygotowując się do udział w Ogólnopolskich Festiwalach i Przeglądach Tanecznych. Pokłosiem ciężkich treningów okazał się udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca, który odbywał się w Sulechowie w formule ON-LINE. Udało się nagrać układy taneczne, zatańczyć on-line i wygrać!

5 czerwca 2021r. Zespół Taneczny NEW DANCE FAMILY wystawił rekordową liczbę 15 przygotowanych choreografii, które przygotowała Kierownik Artystyczny Zespołu - Manuela Mamys.

Nasi tancerze spisali się na medal. Dosłownie! Wszystkie układy zostały docenione i bardzo wysoko ocenione przez jury, które przyznało aż 14 pierwszych miejsc oraz jedno drugie miejsce w poszczególnych kategoriach tanecznych i wiekowych, w których starowały dzieci i młodzież ze Skwierzyny i Przytocznej. Poniżej prezentujemy zwycięskie choreografie:

New Dance Family I - Przytoczna

I miejsce - Alice New Generation

I miejsce - Vogue

II miejsce - duet, taniec współczesny

New Dance Family II - Skwierzyna

I miejsce - Pool Game

I miejsce - Gdzie Jesteś...?

I miejsce Mini Formacja - Welcome to the Circus

New Dance Family III - Przytoczna

I miejsce - Kobry

I miejsce - Cinema City

I miejsce Mini Formacja - Wild West

New Dance Family IV - Skwierzyna

I miejsce - Gwiezdny Blask

I miejsce - Toy Soldiers

I miejsce Mini Formacja - Sweet World

New Dance Family V - Przytoczna

I miejsce - Barbie Girls

I miejsce - Minionki Rozrabiają

New Dance Family VI - Skwierzyna

I miejsce - Master Chef

Udział w Festiwalu był możliwy dzięki wsparciu jakie uzyskały Stowarzyszenia Zespołu w ramach otwartych konkursów ofert w Gminie Skwierzyna i Gminie Przytoczna za co ogromne podziękowania składają tancerze i ich rodzice.

Obecnie cały Zespół przygotowuje się do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Dance – Passion and Life”, który odbędzie się 26 czerwca 2021r.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!