FINAŁ WOŚP W SKWIERZYNIE - LICYTACJE I INFORMACJE

30.01.2021

Kochani! Finał za pasem! Pomimo tego, że nie możemy spotkać się z Wami w niedzielę osobiście to i tak gramy na 200%. Jak zobaczycie na zaktualizowanych plakatach, naszych WOLONTARIUSZY i nasz WOŚPOWÓZ będzie można spotkać dosłownie wszędzie, także w Sołectwach. Można także się do nas „zbliżyć” jeżeli nie nosicie ze sobą gotówki (terminale w gotowości).

Sztab WOŚP SOK Skwierzynie dołożył i dokłada wszelkich starań, aby tegoroczny Finał był kolorowy, radosny i piękny! 29. Finał WOŚP można wesprzeć na kilka sposobów z zachowaniem wszelkich norm i obostrzeń sanitarnych:

- Przedmioty można licytować tylko na skwierzyńskich licytacjach allegro (zdjęcia dostępne również poniżej): https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Skwierzyna

- Bez wychodzenia z domu poprzez skwierzyńską eSkarbonkę (mamy już zebranych ponad 7.150,00 zł): https://eskarbonka.wosp.org.pl/cymx7g

- Poprzez wrzucenie datków do puszek naszych wolontariuszy (kwestują w dniu Finału od 8:00 do 20:00 na terenie całej Skwierzyny i wszystkich sołectw)

- Poprzez „zamówienie pod drzwi” wolontariusza w Skwierzynie (Hania Górniewicz z tatą), którzy wyposażoni będą w puszkę oraz terminal (płatność kartą lub BLIK) - tel. kontaktowy: 669 296 680

- Poprzez trasę WOŚPOWOZU odwiedzającego wszystkie sołectwa o poszczególnych godzinach i miejscach (informacja na plakacie).

- Poprzez udział w Kiermaszu słodkości, piękności i smakowitości (ciasta i rosołek na wynos)  przy ul. Garnizonowej 3 w Skwierzynie (Bistro NOWA oraz Studio Urody Od-Nowa).

Nasi wolontariusze będą dobrze rozpoznawalni ponieważ ubrani będą w białe koszulki z logotypami WOŚP oraz firm, które je ufundowały: Algraf, Auto Jarex, Caelum, Grupa Gezet, Janas Logistics, Lubuski Bank Spółdzielczy o/Skwierzyna oraz Zakład Usług Komunalnych.

Dla wolontariuszy napoje oraz hermetycznie pakowane batony ufundował sklep Intermarche Skwierzyna.

Cały finał odbędzie się zgodnie z wytycznymi GIS. Prosimy pamiętajcie o dystansie, maseczkach i wszystkich zasadach bezpieczeństwa!

Postaramy się być z Wami przez całą niedzielę. Śledźcie naszego Facebooka a będziecie widzieć na bieżąco co się u nas dzieje. Relacje ze sztabu, zdjęcia wolontariuszy w akcji a także wiele fantastycznych chwil z tak zwanych „za kulis sztabowych”. Bądźcie razem z nami w ten wspaniały, wyjątkowy dzień!

GRAMY Z RADOŚCIĄ! FINAŁ Z GŁOWĄ! POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE!