29. FINAŁ WOŚP PRZENIESIONY NA 31 STYCZNIA 2021R.

20.12.2020

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021r. a już od 15 grudnia 2020r. do 30 stycznia 2021r. w punktach usługowych na terenie Gminy Skwierzyna i okolicznych miejscowości można spotkać Sztabowe Puszki Stacjonarne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Skwierzyńscy organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby mieszkańcy mogli w dowolny i wygodny dla siebie sposób, wesprzeć szczytny cel dla jakiego w tym roku gra Fundacja WOŚP. Tematem tegorocznego 29. Finału jest Laryngologia, Otolaryngologia i Diagnostyka Głowy.

Skwierzyński 29. Finał WOŚP można także wesprzeć nie wychodząc z domu. Organizatorzy uruchomili eSkarbonkę, do której można dokonywać wpłat dowolną kwotą on-line. Link do skwierzyńskiej eSkarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/cymx7g

Jak będzie wyglądał Finał WOŚP w Skwierzynie? Te informacje przekaże Wam już w styczniu stycznia szef najbardziej kolorowej orkiestry świata - Jurek Owsiak wraz ze skwierzyńskim sztabem.

Wykaz przedsiębiorców, u których można spotkać nasze puszki z uwagi na ogromne zainteresowanie ze strony firm, prezentujemy na 3 plakatach poniżej: