ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM SZTABU WOŚP SOK W SKWIERZYNIE - TRWA REKRUTACJA

27.11.2020

Chcesz zostać wolontariuszem naszego skwierzyńskiego Sztabu WOŚP? Nic prostszego - zgłoś się już dziś. Liczba miejsc ograniczona. Poniżej znajdziecie ankietę wolontariusza i wszelkie informację w celu zgłoszenia się. Wystarczy przesłać ankietę wraz ze zgodą (osoby niepełnoletnie) i zdjęciem w rozmiarze minimum 800 x 600 pikseli na adres e-mail: wospatskwierzyna [dot] pl

Cały czas trwają przygotowania do organizacji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Skwierzynie, który trwać będzie 3 dni od 8 do 10 stycznia 2021r. Hasło przewodnie styczniowej zbiórki brzmi: „Gramy z radością! Finał z głową!” Środki zostaną przekazane na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

W związku z panującą pandemią koronawirusa skwierzyńscy organizatorzy wraz z Fundacją WOŚP w Warszawie zakładają obecnie kilka scenariuszy organizacji imprezy z zachowaniem wszelkich norm i obostrzeń sanitarnych. Pracujemy także nad rozwiązaniami on-line. Nie wiemy jak będzie wyglądała sytuacja w styczniu i co nam przyniosą najbliższe miesiące. Jako organizatorzy będziemy informowali Państwa na bieżąco za pomocą stron internetowych, portali społecznościowych oraz plakatów.

Tak jak w latach poprzednich w siedzibach lokalnych firm od 15 grudnia 2020r będzie można spotkać nasze Sztabowe Puszki. Na obecną chwilę formularze zgłoszeniowe wypełniło już 41 skwierzyńskich przedsiębiorców za co ogromne dzięki. Zachęcamy również pozostałe punkty usługowe do współpracy z naszym sztabem i wsparcia tak szczytnego celu jakim jest pomoc najmłodszym.

Mamy ogromną nadzieję, że w naszej gminie jak i w poprzednich latach nie zabraknie ludzi o wielkim sercu, co wielokrotnie mieszkańcy udowadniali podczas Finałów odbywających się w naszej Gminie Skwierzyna.

Bardzo liczymy na Państwa pomoc i dobre chęci, bo przecież „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”.

Kontakt:

Przemysław Uss - Szef Sztabu WOŚP SOK w Skwierzynie

tel.: 530 970 314 lub e-mail: wospatskwierzyna [dot] pl

https://www.facebook.com/WOSPSOKSkwierzyna

 

Do pobrania:

ANKIETA WOLONTARIUSZA

POZWOLENIE RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO NA UDZIAŁ W ZBIÓRCE

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW