SZTAB WOŚP W SKWIERZYNIE ZAREJESTROWANY

23.10.2020

W Skwierzynie ruszyły przygotowania do organizacji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 10 stycznia 2021r. Hasło przewodnie styczniowej zbiórki brzmi: „Gramy z radością! Finał z głową!” Środki zostaną przekazane na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

W związku z panującą pandemią koronawirusa skwierzyńscy organizatorzy wraz z Fundacją WOŚP w Warszawie zakładają obecnie kilka scenariuszy organizacji imprezy z zachowaniem wszelkich norm i obostrzeń sanitarnych. Pracujemy także nad rozwiązaniami on-line. Nie wiemy jak będzie wyglądała sytuacja w styczniu i co nam przyniosą najbliższe miesiące. Jako organizatorzy będziemy informowali Państwa na bieżąco za pomocą stron internetowych, portali społecznościowych oraz plakatów.

Co roku przygotowania do organizacji najbardziej kolorowej orkiestry świata trwają już od września. Jako organizatorzy i w tym roku przygotowujemy się dla mieszkańców Skwierzyny z niezwykłą starannością. Na bieżąco śledzimy zalecenia wydawane przez Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Obecnie Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie uzyskał zgodę Fundacji na przeprowadzenie zbiórki w naszej gminie. Przyznana liczba wolontariuszy wynosi 100 osób oraz 38 puszek stacjonarnych, które będą rozlokowane jak w latach poprzednich w siedzibach lokalnych firm od 15 grudnia 2020r. Na obecną chwilę formularze zgłoszeniowe wypełniło już 21 skwierzyńskich przedsiębiorców za co ogromne dzięki. Zachęcamy również pozostałe punkty usługowe do współpracy z naszym sztabem i wsparcia tak szczytnego celu jakim jest pomoc najmłodszym.

Do 8 grudnia 2020 roku zapraszamy wszystkie chętne osoby do współpracy, które chciałby zostać wolontariuszami podczas 29. Finału w Skwierzynie. Formularz zgłoszeniowy w formie skanu wraz ze zdjęciem (minimalne rozmiary 800 x 800 pikseli) należy przesyłać na adres e-mail: wospatskwierzyna [dot] pl. Wolontariusze podczas zbiórki zostaną zabezpieczeni w środki ochrony osobistej przez Fundację WOŚP. W przypadku organizacji zbiórki zachęcamy i rekomendujemy, aby osobą niepełnoletnim towarzyszył rodzic/opiekun prawny.

Podczas wydarzeń organizowanych podczas 29. Finału WOŚP w Skwierzynie tak jak w roku ubiegłym do czego szczególnie będziemy zachęcać będzie możliwość płatności kartą.

W związku z powyższym zwracamy się również do Państwa z prośbą o przekazanie fantów i gadżetów, które zostaną zlicytowane podczas 29. Finału WOŚP w Skwierzynie. Dzięki tym przedmiotom będziemy mogli razem zagrać dla dzieci.

Mamy ogromną nadzieję, że w naszej gminie jak i w poprzednich latach nie zabraknie ludzi o wielkim sercu, co wielokrotnie mieszkańcy udowadniali podczas Finałów odbywających się w naszej Gminie Skwierzyna.

Bardzo liczymy na Państwa pomoc i dobre chęci, bo przecież „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”.

Kontakt do Sztabu: tel.: 530 970 314, e-mail: wospatskwierzyna [dot] pl

SIE MA

Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie #2828

Więcej informacji na profilu społecznościowym:
https://www.facebook.com/WOSPSOKSkwierzyna

Do pobrania:

ANKIETA WOLONTARIUSZA

POZWOLENIE RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO NA UDZIAŁ W ZBIÓRCE

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW