LUKNIJ RAZEM Z NAMI NA SKWIERZYNĘ

24.02.2020

Burmistrz Skwierzyny, Rada Miejska w Skwierzynie oraz Nadleśnictwo Skwierzyna serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do wzięcia udziału w akcji: „Luknij razem z nami na Skwierzynę”.

Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców, którym zależy jak się żyje i wypoczywa w naszym mieście do zaplanowania w dniu 14 marca (sobota) o godz. 10:00 spotkania na łonie natury i wspólnego uporządkowania terenu wokół tarasu widokowego nad Wartą (mapka dojazdu poniżej).

Celem tej akcji jest uprzątnięcie i popularyzacja tego pięknego miejsca, ale nie tylko. Spotkanie ma tez charakter piknikowej, przyjemnej formy spędzenia wolnego czasu i porozmawiania z mieszkańcami. Dla chętnych znajdziemy czas na ognisko więc zachęcamy do zabrania ze sobą kiełbasek, termosu z kawą lub herbatą oraz porcję dobrego humoru i entuzjazm.

Wsparcie techniczne i wyposażenie zapewni Zakład Usług Komunalnych w Skwierzynie.

W przypadku zorganizowanej większej grupy prosimy o informację: Biuro Rady Miejskiej - tel.: 95 7 216 516 lub e-mail: biuro-radyatskwierzyna [dot] pl

Każdy jest mile widziany. Zapraszajcie znajomych, przyjaciół i członków rodziny. Promujcie akcję i udostępniajcie. Jest to akcja społeczna. Wszystko to robimy dla siebie i naszej małej ojczyzny.

Punkt widokowy zlokalizowany jest w okolicy leśniczówki Zawarcie. Prowadzi tutaj kilka dróg pieszych i rowerowych. Istnieje też łatwy dostęp od strony drogi wojewódzkiej nr 199. Z punktu widokowego roztacza się szeroka panorama na Skwierzynę, pradolinę Warty oraz okoliczne łąki i pastwiska. Miejsce to usytuowane jest na solidnej, betonowej podstawie.

Do zobaczenia :)

Do pobrania: