PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W UROCZYSTYCH OBCHODACH 100. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

13.11.2018

Szanowni Państwo,

Z całego serca chciałbym wyrazić wdzięczność wszystkim mieszkańcom za udział w organizowanych przez nas Uroczystych Obchodach 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Skwierzynie.

Cieszę się, że tak licznie, wszyscy razem potrafiliśmy dać świadectwo naszej patriotycznej postawy.

Dziękuję Księdzu Proboszczowi za odprawienie mszy świętej za Ojczyznę oraz Dowódcy 35. Skwierzyńskiego dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej za przeprowadzenie uroczystości zgodnie z ceremoniałem wojskowym i udział Kompanii Honorowej w wydarzeniu.

Dziękuję za przygotowanie uroczystej oprawy pocztom sztandarowym, dzieciom, młodzieży szkolnej, lokalnym artystom oraz strażakom i policji za zapewnienie bezpiecznego przemarszu pod Pomnik Pamięci a także wszystkim którzy przyczynili się do pomocy w przygotowaniach uroczystości.

Składam również serdeczne podziękowania mieszkańcom Gminy Skwierzyna, którzy odpowiadając na nasz apel udekorowali flagami państwowymi swoje domy, instytucje i zakłady pracy.

To wydarzenie pokazało nam, że potrafimy się zjednoczyć, być razem i razem cieszyć się z niepodległości naszej Ojczyzny.

Dziękuję Wszystkim Państwu.

Burmistrz Skwierzyny
Lesław Hołownia

 

Rekord dla Niepodległej

Koncert Patriotyczny

Gala Taneczna "Skwierzyna dla Niepodległej"

100- lecie Narodowego Święta Niepodległości

Koncert Taborowej Orkiestry Herfiarzy i poezji Papuszy