FESTIWALOWE WSPOMNIENIA ZESPOŁU TRANS

29.08.2018

To były dwa udane festiwale. Za nami wspomnienia z pięknych Włoch i malowniczej Hiszpanii.

                W maju artyści Zespołu Trans ze Skwierzyny  wyjechali do Włoch na Międzynarodowy Festiwal FESTINFO DANCE - RIMINI 2018. Podczas eliminacji tancerze rywalizowali z najlepszymi zespołami z Węgier, Serbii, Rosji, Macedonii, Chorwacji, Czech, Bośni i Hercegoviny, Rumunii, Indii oraz Włoch. Po kilkudniowych zmaganiach nasi artyści wywalczyli pięć 1 miejsc, jedno 2 miejsce i jedno 3miejsce. Puchar za indywidualne osiągnięcia zdobyła solistka Nikola Jędruszak. Pobyt w Rimini uprzyjemniały wycieczki do San Marino i pięknej Wenecji.

                Już w lipcu, po udanym festiwalu we Włoszech, Zespół Trans udał się na prestiżowy TOP ART FESTIVAL LA COSTA MUSICAL - SPAIN 2018, na którym nasze formacje wywalczyły trzy pierwsze miejsca i dwa drugie.

Za indywidualne prezentacje nasi soliści zdobywali czołowe miejsca. Do naszych instruktorek - Anny Bubnowskiej i Anny Osipiuk - trafiła NAGRODA SPECJALNA za innowacje w choreografiach. Jesteśmy dumni ze zdobytych osiągnięć naszych tancerzy. Ciężką pracę w upalne dni zrekompensowała wycieczka do pięknej Barcelony, a nagrodą główną były 2 zwariowane i szalone dni w Disneylandzie i parku rozrywki Asterix we Francji.

               Po krótkim wakacyjnym odpoczynku zbliżamy się do wielkiego wydarzenia, jakim są urodziny Zespołu Trans, który odbędzie się 14 września w Skwierzynie. Urodzinową galę poprowadzi Robert Korólczyk ze znanego Kabaretu Młodych Panów, a gościem specjalnym będą znane międzyrzeckie youtuberki „Szparagi". Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na to wielkie artystyczne wydarzenie. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

 

Kasia Piechowiak