"EUROPA DLA OBYWATELI" - SPOTKANIE W ŚWIEBODZINIE

12.07.2018

          Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli" zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25 lipca 2018 r. w godzinach 9:00-13:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Świebodzinie przy ulicy Kolejowej 2.
          Program „Europa dla obywateli” przeznaczony jest dla jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, kulturalnych i badawczych, sektora pozarządowego oraz innych organizacji społeczeństwa obywatelskiego nienastawionych na zysk, działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji. Program ma na celu wspieranie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, działań związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego i integracji europejskiej, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej. W ramach programu „Europa dla obywateli” można zrealizować projekt w obszarach Pamięć Europejska oraz Demokratyczne zaangażowanie i uczestnictwo obywatelskie.
        Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na poniższej stronie internetowej: TUTAJ
Informacje są również dostępne TUTAJ