KOLEJNA NAGRODA GRAND PRIX DLA ZESPOŁU NOWINKA - NEW DANCE

07.05.2018

Niespełna miesiąc temu Zespół Taneczny NOWINKA - NEW DANCE wrócił z nagrodą Grand Prix z Polsko - Niemieckiego Festiwalu Tańca, a w miniony weekend po raz kolejny udowodnił, że nie zwalnia tempa. Zespół brał udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca w Babimoście, gdzie po raz kolejny zdobył najwyższą nagrodę Grand Prix.

Podczas Festiwalu zaprezentowane zostało 11 naszych choreografii. Wspaniałe dzieci i młodzież z Zespołu NOWINKA - NEW DANCE pokazały bardzo wysoki poziom artystyczny, który został doceniony przez jury. Wszystkie choreografie zostały nagrodzone. Poniżej prezentujemy wyniki:
- I miejsce - Smerfne Disco
- I miejsce - Silver Flash
- I miejsce - Happy Feat
- I miejsce - Alice New Generation
- I miejsce - Dance Army
- I miejsce - Mechanizm
- I miejsce - W świecie Nibylandii
- II miejsce - Rainbow
- II miejsce - N.A.S.A.
- III miejsce - Only You
- III miejsce - Fire

Podsumowaniem zmagań Festiwalowej rywalizacji jest docenienie wysokiego kunsztu artystycznego prezentowanego przez zespoły i przyznanie nagrody głównej Grand Prix Festiwalu za najlepsze choreografie, która podczas Ogólnego Festiwalu Tańca trafiła do Zespołu Tanecznego NOWINKA - NEW DANCE.

Serdecznie gratulujemy zdolnym dzieciom i młodzieży.

Dziękujemy Kierownik Zespołu - Manueli Mamys oraz instruktorce - Aureli Mierzejewskiej za przygotowanie naszych pociech do udziału w Festiwalu. „Wasza miłość do tańca jest wielka, ale miłość do naszych dzieci największa”.

Rodzice Zespołu Tanecznego NOWINKA - NEW DANCE