JUREK OWSIAK ZAPRASZA NA 27. FINAŁ WOŚP W SKWIERZYNIE

04.01.2019

W Skwierzynie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Temat XXVII Finału brzmi „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha”.

 Już dziś w specjalnym nagraniu Jurek Owsiak - szef najpiękniejszej orkiestry świata zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Skwierzynie, który trwać będzie 3 dni.

Sztab WOŚP Skwierzyńskiego Ośrodka Kultury serdecznie zaprasza na koncert finałowy, który odbędzie się w dniu 13 stycznia 2019r. (niedziela) w sali widowiskowej SOK. Podczas koncertu odbędą się występy artystyczne, licytacje, światełko do nieba oraz wiele innych wspaniałych atrakcji. O każdej pełnej godzinie odbędą się licytacje fantów, które mamy nadzieję pozyskać od naszych darczyńców i sponsorów.

 W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie środków finansowych lub fantów i gadżetów, które zostaną zlicytowane podczas XXVII Finału WOŚP w Skwierzynie. Dzięki tym funduszom i  przedmiotom będziemy mogli wspomóc małe dzieci. Mamy ogromną nadzieję, że w naszym mieście nie zabraknie ludzi o wielkim sercu, co wielokrotnie mieszkańcy Gminy Skwierzyna udowadniali podczas wielu charytatywnych wydarzeń.

 Bardzo liczymy na Państwa pomoc i dobre chęci, bo przecież „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej” a pomaganie przecież jest dziecinnie proste.

 Zapraszamy do śledzenia naszego sztabowego portalu społecznościowego TUTAJ.

Sie ma
Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie