UNIJNE FUNDUSZE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Data: 
14.02.2019
Godzina: 
10:00
Miejsce: 

Gorzów Wlkp., w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala konferencyjna nr 8, parter).

Organizator: 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, które odbędzie się 14 lutego 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wlkp. Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje, dotyczące możliwości pozyskania środków bezzwrotnych na sfinansowanie udziału w targach i misjach gospodarczych oraz poruszone zostaną zagadnienia związane z promocją produktu za granicą. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza  „weź udział”

 

Na zgłoszenia czekamy do 13 lutego 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-380; -377; -378; -386.

 

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.