MATEUSZ KARCZMARSKI ORAZ SKWIERZYŃSKI ALGRAF RACE TEAM WYWALCZYLI NA MISTRZOSTWACH EUROPY OCR DWA BRĄZOWE MEDALE

03.07.2017

W dniach 30.06 - 02.07 br. w Holandii odbywały się Mistrzostwa Europy Biegów Przeszkodowych - OCR European Championships 2017.

Aby zakwalifikować się do udziału w tej prestiżowej imprezie trzeba było uzyskać bardzo dobry wynik w krajowych eliminacjach. Jak zwykle zawodnicy z Algraf Race Team po ciężkich biegach z przeszkodami uzyskali nominację.

Do udziału w Mistrzostwach Europy w Holandii nasi reprezentanci przygotowywali się bardzo skrupulatnie. Ciężkie treningi, specjalna dieta i pokonywanie własnych słabości. To wszystko, żeby wypaść jak najlepiej i pokazać jak najwyższą formę.

Udało się! Nasza reprezentacja nie zawiodła i uplasowała się na podium tej prestiżowej imprezy. Wyniki prezentujemy Państwu poniżej:

- 3 miejsce na dystansie 15 km i 50 przeszkód indywidualnie w kat 25-29 lat zdobył Mateusz Karczmarski,
- 3 miejsce drużynowo w kat. OPEN MIX Algraf Race Team w składzie Kamil Pupkowski - biegacz, Elżbieta Wziętek - siłowa oraz Mateusz Karczmarski - techniczny.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy ponieważ drużyna Algraf Race Team przygotowuje się do udziału w Mistrzostwach Świata OCR, które odbędą się w październiku w Kanadzie.