ŻYCZENIA Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

01.09.2021

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy gminnych placówek oświatowych,

życzymy Wam wytrwałości i mądrości w pracy z uczniami, wielu sukcesów, które będą powodem do satysfakcji i spełnienia zawodowego, a także radości oraz optymistycznego nastawienia w każdym dniu pracy.

Szanowni Rodzice,

życzymy Wam cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia; zachęcamy do wsparcia i udziału w życiu szkolnych społeczności  Państwa dzieci.

Drodzy Uczniowie,
niech zdobywanie wiedzy stanie się dla Was fascynującą przygodą, a także wyrazem nieustającej ciekawości świata. To od Was zależy, kim chcecie zostać i kim zostaniecie. Pamiętajcie, że Wasi nauczyciele będą dla Was przewodnikami i doradcami na drogach edukacji. Szczególnie serdecznie witamy uczniów klas pierwszych, którzy zaczynają swoją edukacyjną przygodę i wędrówkę do źródeł wiedzy.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej                                                                                                                                   Burmistrz Skwierzyny

Zygmunt Kadłubiski                                                                                                                                                        Lesław Hołownia

wraz z radnymi Rady Miejskiej w Skwierzynie