ŻYCZENIA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

25.06.2021

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi”

Jim Stovall

 

Drodzy Uczniowie,

Za Wami kolejny rok szkolny, rok szkolny, który był wyjątkowy, nietuzinkowy i niezmiernie specyficzny. Większość czasu spędziliście przed monitorami, a w szkolnych ławkach zasiedliście na krótko. Wszyscy musieliście przystosować się do nowego sposobu nauczania. Życzymy Wam byście wszyscy razem we wrześniu spotkali się w murach waszych szkół. Oby kolejny rok był dla nas łatwiejszy, a okres wakacji był dla Was beztroski, pełen radości i spełnionych marzeń. Odpoczywajcie i zbierajcie siły na kolejne wyzwania, które staną przed Wami podczas kolejnego roku szkolnego.

Wam, Drodzy Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty dziękujemy za trud, cierpliwość i wytrwałość, jaką włożyliście w codzienną organizację zajęć. Doceniając wysiłek, jaki włożyliście, by przekazać całą posiadaną wiedzę, składamy wszystkim wyrazy uznania.

Pragniemy podziękować również Wam Drodzy Rodzice. To Wy codziennie pomagaliście swoim dzieciom, organizowaliście miejsce, gdzie mogły łączyć się ze szkołą i uczestniczyć w zajęciach.

Wszystkim życzymy wytchnienia oraz spokoju podczas tegorocznych wakacji.