ZAPRASZAMY DO KLUBÓW DZIECIĘCYCH W SKWIERZYNIE

31.03.2021

1 kwietnia rusza rekrutacja do Klubu Dziecięcego nr 1 oraz Klubu Dziecięcego nr 2 w Skwierzynie.

Zgodnie z harmonogramem przedstawionym przez Kierownika Klubów w dniach od 1 do 6 kwietnia trwać będzie składanie deklaracji o kontynuacji uczęszczania do klubiku dzieci. Rodzice dzieci, które po raz pierwszy ubiegać się będą o przyjęcie do Klubu Dziecięcego na złożenie dokumentów mają czas od 5 do 28 kwietnia.

Wszystkie dokumenty do pobrania dostępne są tutaj

Dlaczego warto zapisać dziecko do Klubu Dziecięcego nr 1 i nr 2 w Skwierzynie?

- dzieci mogą bawić się, rozwijać i spędzać czas w specjalnie wyremontowanej i przystosowanej do tego sali zorganizowanej zgodnie z koncepcją uniwersalnego projektowania;

- zabawki do których mają dostęp dzieci uczęszczające do klubu rozwijają, edukują oraz pobudzają wyobraźnię maluszków, a zarazem przeznaczone są do zabawy dla dziewczynek oraz chłopców;

- budynek, w którym mieści się Klub Dziecięcy jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami;

- zapewnienie profesjonalnej opieki w godzinach 6:30 – 16:00;

- wykwalifikowana kadra codziennie dba o bezpieczeństwo, rozwój oraz zapewnienie odpowiedniej ilości zajęć dla dzieci;

-  przy Klubie znajdują się dwa place zabaw z urządzeniami kształcącymi funkcje sensoryczne dzieci zapewniającymi rozwój ich kreatywności.

Oddając swoje dzieci do Klubu Dziecięcego w Skwierzynie zapewnicie im Państwo możliwość spędzania czasu w nowo wyremontowanym i dobrze wyposażonym miejscu, w którym dobro dzieci i rozwijanie ich umiejętności stawiane są na pierwszym miejscu. Sobie zaś stwarzacie możliwość powrotu na rynek pracy.

Przypominamy, że utworzenie Klubu Dziecięcego nr 2 w Skwierzynie zostało dofinansowane z Funduszy Europejskich - Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020.