WRĘCZENIE MEDALU BENE MERITUS SKWIERZYNA - MIASTO KRÓLEWSKIE

24.01.2020

W dniu 23 stycznia 2020 roku podczas XX sesji Rady Miejskiej w Skwierzynie Burmistrz Skwierzyny Lesław Hołownia wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Zygmuntem Kadłubiskim odznaczyli Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Międzyrzeczu st. bryg. mgr inż. Marka Harkota „Medalem Bene Meritus Skwierzyna – Miasto Królewskie”

Wieloletnia wzorowa współpraca z samorządem Skwierzyny zaowocowała znacznym wzrostem bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy. Owocami tej współpracy było między innymi: doposażenie naszych jednostek OSP w specjalistyczny sprzęt ratowniczy, zakup nowych samochodów ratowniczo gaśniczych (OSP Skwierzyna; OSP Świniary), włączenie jednostki OSP Trzebiszewo do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego.  

Pan st. bryg. mag inż. Marek Harkot z dniem 24 stycznia 2020 roku przechodzi na zaopatrzenie emerytalne. Z tej okazji w imieniu mieszkańców Gminy Skwierzyny życzymy wszelkiej pomyślności.