SZTAB WOŚP W SKWIERZYNIE ZAREJESTROWANY - CZEKAMY NA WOLONTARIUSZY

14.10.2019

Burmistrz Skwierzyny - Lesław Hołownia wspólnie ze Skwierzyńskim Ośrodkiem Kultury oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Skwierzynie zapraszają do wzięcia udziału w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w Skwierzynie trwać będzie 3 dni - od 10 do 12 stycznia 2020 roku.

Temat XXVIII Finału ogłoszony zostanie w najbliższym czasie, my jednak rozpoczynamy już przygotowania. Podczas styczniowego grania na ulice Gminy Skwierzyna wyjdzie rekordowa liczba 85 wolontariuszy.

Informujemy, iż Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie został oficjalnie zarejestrowany już 10 października do tej pory jako jeden z 6 w województwie i jedyny w Powiecie Międzyrzeckim, dlatego już od 14 października do 6 grudnia 2019 roku - od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 15:00 zapraszamy osoby, które chciałby zostać wolontariuszami podczas 28. Finału do Biblioteki Skwierzyńskiego Ośrodka Kultury (ul. Teatralna 5). Prosimy zabrać ze sobą legitymację lub dowód osobisty (do wglądu). Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz mieć ze sobą pozwolenie od rodziców na udział w kweście. Zdjęcie do identyfikatora zostanie zrobione na miejscu. Prosimy o wydrukowanie oraz wypełnienie sztabowej ankiety Wolontariusza i dostarczenie do Biblioteki SOK.

Podczas XXVIII Finału w Skwierzynie czeka na nas wiele atrakcji:

- 10 stycznia (piątek) w Zespole Edukacyjnym w Skwierzynie (ul. Mickiewicza 26 i ul. Batorego 14) oraz w Szkole Podstawowej w Murzynowie (ul. Kościelna 7) a także w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skwierzynie (ul. Poznańska 1 i  ul. Mickiewicza 1) odbędą się Orkiestrowe Kiermasze, podczas których będzie można spróbować domowych wypieków oraz wziąć udział w loterii fantowej. W tym dniu odbędzie się również do południa bieg z serduszkiem dla dzieci i młodzieży na Rynku Miejskim w Skwierzynie.

- 11 stycznia (sobota) w tym dniu odbędzie się sprawdzony już Orkiestrowy Maraton Zumby, Zumbini, Fitnessu, Salsation, na który zapraszamy w godzinach popołudniowych do sali sportowej w Zespole Edukacyjnym (ul. Batorego - dawne Gimnazjum).

- 12 stycznia (niedziela) rozpocznie się od kąpieli ze skwierzyńskimi morsami nad Jeziorem Głębokie. Wolontariusze w tym dniu kwestować będą od godz. 9:00 do godz. 19:00. Zwieńczeniem naszego grania w Skwierzynie będzie tradycyjnie koncert w sali widowiskowej SOK, gdzie odbędą się liczne występy artystyczne, licytacje, światełko do nieba, koncert gwiazdy wieczoru oraz wiele innych wspaniałych atrakcji m.in. będzie można spróbować domowych wypieków, napić się ciepłej kawy, herbaty i skonsumować przepyszną grochówkę i kiełbaski z grilla. Podczas większej części koncertu odbędą się licytacje fantów, które mamy nadzieję pozyskać od naszych darczyńców i sponsorów.

Podczas wydarzeń organizowanych podczas 28. Finału WOŚP w Skwierzynie tak jak w roku ubiegłym będzie możliwość płatności kartą.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie fantów i gadżetów, które zostaną zlicytowane podczas 28. Finału WOŚP w Skwierzynie. Dzięki tym przedmiotom będziemy mogli razem zagrać dla dzieci.

Mamy ogromną nadzieję, że w naszej gminie jak i w poprzednich latach nie zabraknie ludzi o wielkim sercu, co wielokrotnie mieszkańcy udowadniali podczas Finałów odbywających się w naszej Gminie Skwierzyna. Tylko w ubiegłym roku udało się pobić rekord zebranych środków a była to zawrotna kwota: 74.932,54 zł.

Bardzo liczymy na Państwa pomoc i dobre chęci, bo przecież „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”.

Finał WOŚP w Skwierzynie będzie można również wesprzeć od 15 grudnia 2019 roku do 11 stycznia 2020 roku m.in. w punktach usługowych, aptekach, sklepach, firmach, warsztatach samochodowych oraz salonach urody zlokalizowanych na terenie Gminy Skwierzyny. Przy kasach będą znajdowały się puszki WOŚP naszego skwierzyńskiego sztabu, do których będzie możliwość wrzucenia datków. Jednocześnie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do włączenia się w 28. Finał WOŚP w Skwierzynie poprzez dostarczenie formularza zgłoszeniowego sztabowej puszki stacjonarnej (znajdującego się poniżej) do siedziby Sztabu.

SIE MA
Sztab WOŚP SOK w Skwierzynie
tel. 95 7 170 059, e-mail: 
sokatskwierzyna [dot] pl (sokatskwierzyna [dot] pl)

Więcej informacji na profilu społecznościowym:
https://www.facebook.com/WOSPSOKSkwierzyna

Do pobrania:

ANKIETA WOLONTARIUSZA

POZWOLENIE RODZICÓW NA UDZIAŁ W ZBIÓRCE

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW